İSTANBUL BAHÇELİEVLER MİRAS AVUKATI

İSTANBUL BAHÇELİEVLER

MİRAS AVUKATI

İstanbul Bahçelievler Miras Avukatı Medeni Hukuk alanında kendini geliştirmiş, özel olarak bu alana ilgi duyarak tecrübeler edinmiş hukukçudur. Kan bağı bulunan (Anne, Baba, Dede…) kişilerden kalan mal paylaşım konusunda müvekkillerine profesyonel destek sağlamaktadırlar.

İstanbul Bahçelievler Miras Avukatı Nedir?

İstanbul Bahçelievler Miras Avukatı, kendini miras hukuku konulu davalarda geliştiren, tecrübe sahibi olan, miras hukuku alanında gerçekleşebilecek tüm davalara bakan avukatlardır. Miras hukuku alanında çıkabilecek tüm problemlere çözümcü yaklaşabilecek, sonuca kavuşturabilecek avukatlardır. En temel öncelikleri miras hukuku konusunda kendine başvuracak olan müvekkillerine gerekli hukuki yardımı sağlayarak haklarını almaktır. Bahçelievler  Miras avukatına başvurarak mirastan paylarını talep edebilecek yasal mirasçılar şu şekildedir:

 • Birinci derece mirasçılar çocukları
 • İkinci derece mirasçılar anne ve babası
 • Üçüncü derece mirasçılar büyükanne ve büyükbabası
 • Evlilik dışı hısımlar
 • Sağ kalan eş
 • Evlatlık

Yukarıda bahsi geçmekte olan ve uygulamada sıklıkla karşılaştığımız konular haricinde miras hukukundan kaynaklanmakta olan bir uyuşmazlığın söz konusu olması halinde gecikmeksizin Bahçelievler hukuk büromuz olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Genel anlamda bu oldukça önemli hukuk dalında birçok gelişmiş ve bir o kadar eğitimli çalışan kadromuza sahip olmakta olan hukuk büromuz her alanda olduğu gibi aile ve miras hukuku alanında oldukça üst düzey hizmetler vermektedir. Bu durum genel alamda müvekkil geri dönüşleri ile teyitli bir durumda kendini göstermesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

İstanbul Bahçelievler Miras Avukatı Ne İş Yapar?

Miras sahibinin gaipliğinin kabulü ve ya vefatından sonra mal bölümü ile başlayan miras hukukuna; kendisini bu alanda geliştirmiş, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip miras hukuku avukatı bakmaktadır. Miras konusunda alanında uzman miras avukatından hukuki destek almak hak kayıplarının önüne geçecektir.

Miras avukatı ne iş yapar, hangi davalara bakar sorusunun cevabı şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Vasiyetname (resmi, yazılı, sözlü)
 • Miras sözleşmesi ve feshi
 • Miras paylaşımı
 • Miras reddi
 • Saklı paylı olan mirasçılar
 • Ölüme bağlı tasarruflarının yorumu
 • Tasarruf oranının hesaplanması
 • Mirasçılıktan çıkarma
 • Tenkis

 

İstanbul Bahçelievler Miras Avukatı Miras hukuku alanında profesyonelleşmiş ve avukatlık yaşamı boyunca miras hukuku dava türlerine hâkim olmuş avukatlar miras davalarına bakmaktadırlar. Miras avukatları, miras konusunda yaşanabilecek her türlü olumsuzlukları giderme üzerine yoğunlaşmış kişilerdir. Gerekli olan tüm prosedürleri yerine getirerek müvekkilinin her türlü problemini çözüme kavuşturmaktadır.

 

Jura Avukatlık & Danışmanlık Bürosu, Miras hukuku alanında uzmanlaşmış  ekibi ile danışmanlık ve dava hizmeti vermektedir. Büromuz uzman avukatları olarak listelenen alanlarda ve diğer özel durumlara ilişkin alanlarda müvekkillerine etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bahçelievler miras avukatı
en iyi miras avukatı Bahçelievler
Bahçelievler’in en iyi miras avukatı
En iyi miras avukatı Bahçelievler
Miras avukatı Bahçelievler
Bahçelievler miras hukuku avukatı
Bahçelievler miras avukatı danışma
miras davası avukatı
miras hukuku avukatı Bahçelievler

Bahçelievler en iyi miras avukatı
Bahçelievler de miras avukatı

Reddi miras Bahçelievler avukat

İstanbul Bahçelievler miras davası

Bahçelievler Miras davası

İstanbul Bahçelievler Miras davalarına bakan avukatlar

İstanbul Miras davalarına bakan avukatlar

Bize Sorun

Bizi arayarak veya aşağıdaki formu doldurarak iletişim. kurabilirsiniz. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.